Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, hudba, zelenina, nápoje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, muži, stavby, sport, hmyz, rostliny, smajlíci a emotikony, přístroje, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, láska, osobnosti a lidé, auta, mapy, náboženství, květiny, nástroje a přístroje atd.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Bonmoty, výroky, motta, moudra, moudrosti, hlášky, aforismy

Citáty slavných, Bonmoty, výroky, motta, moudra, moudrosti, hlášky, aforismy, . Naleznete zde citáty o ženách, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o přátelství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Vtipné texty, vtípky, fórky, kameňáky, anekdoty, vtipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtípky, fórky, kameňáky, anekdoty, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O manželství, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O Němcích, O Windows, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O mužích apod.

Klíčová slova: V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Tapety na plochu počítače, volný čas, Online hry zdarma, Wallpapery do mobilu, F, zajímavosti, Antistresové omalovánky pro dospělé, B, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Ilustrace, obrázky, Slovník pojmů Co je to?

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, země EU, politické strany a hnutí, obecné zkratky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, týmy NHL, vojenské hodnosti, firmy a společnosti apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Keywords:Full HD tapety na PC, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, V, Vše o Vánocích, Oslava narozenin a jmenin, zdroje informací, Nejlepší hry pro dívky, Online vánoční magazín, Texty přáníček k svátku podle jmen, Dopravní značky, pro dospělé, V

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Výroky, přísloví, moudra, moudrosti, bonmoty, aforismy, myšlenky

Citáty slavných osobností, Výroky, přísloví, moudra, moudrosti, bonmoty, aforismy, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o kráse, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hokej, Orlík, Poslanec, Slovenští prezidenti, Historik, Brno, Komunista, Američan, Fotograf, Poprava, Komik, Dramatik, Český slavík, Lord, Politik, Závodník, Státník, Básníci, Francouz, Válka, Prezidenti, Habsburkové, Čeští králové, Vojáci, Charta 77, HIV pozitivní, Avangard Omsk, Pedagog, Zlatý slavík, Architekt, Producent, Básník, Husité, Herec, Generalissimus, Poslanci apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Deskovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Adventury, Oddechové hry, Omalovánky, Barbie hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory apod.

Klíčová slova: F, Webové online hry zdarma, Hry pro nejmenší online, Biografie Halle Berry, Webové html5 hry zdarma, tipy, Super online kvízy, Obrázek Zrzka, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internetové stránky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, jak přehrát, jak převést, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem spustit, kterak editovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, konfigurační soubory, video soubory, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Klíčová slova: webové stránky, školství, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Monica Bellucci fotky, cestování, zadarmo, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí na plochu voda ke stažení, linky, Přehled státních vlajek států světa, výukové pomůcky

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: týmy NHL, země EU, měny, úřady a ministerstva, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Super free web games zdarma, URL, Členské země americké federace, Dopravní značení, Rulet Roulette, zábava, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Životopisy slavných osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdy politik lže?: Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Další odkazy:

Zhang Ziyi
Arsenal F.C.
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajka Tibetu
XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos
Partnerské internetové stránky
Casino virtuel
Doporučené internetové odkazy
Celebrita Gwen Stefani
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Gwen Stefani celebrity
Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Doporučené odkazy
Blahopřání k narození miminka, narozeninám, MDŽ a promoci
Lithuania

Děkujeme vám za vaši návštěvu.