Naše tipy, zábava, důležité informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, zkratky, literatura, internet, hardware, nápoje, náboženství a křesťanství, filozofie, školství, rostliny, latina, cestování, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, chemie, účetnictví, nástroje, kultura, politika, příroda, různé, stavebnictví, věda, lékařství a medicína atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Vtípky, fóry, ftipy, vtipné texty, kameňáky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, fóry, ftipy, vtipné texty, kameňáky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O důchodcích, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Windows, O zvířátkách, O ženách apod.

Klíčová slova: linky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Australská vlajka, Webové online hry zdarma, internet, Americké federální vlajky, Vlajka Bolívie, Hry pro dívky online, Přehled vlajek USA, Dopravní značky, hyperlinky

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat, jak vytvořit, jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit, jak převést, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: dokumenty, písma, fonty, video soubory, systémové soubory, grafiku, internet a web, komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, jak spustit soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, komprimace dat, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, video soubory, šablony dokumentů, grafiku, koncovky souborů, obrazy disků, dokumenty, písma, fonty apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: psychologie, záliby a hobby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, herectví, herci a herečky, školství a vzdělávání, historie, křesťanství, přezdívky, žurnalisté a novináři, sportovci a sportovkyně, politici, nadpřirozené osoby, vlastnosti, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, státní správa, národnost atd.

Keywords:multimédia, Free game online hry, Tapety na PC zdarma ke stažení, pro dospělé, Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé, Nejlepší hry pro dívky, kuriozity, internetové stránky, Ekonomie, Karl Marx, Slovník pojmů Co je to?, doporučujeme, školství

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro monitor, displej, ultrabook, notebook, smartphone, počítač, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, mobil, phablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows Server 2012, Windows XP, Linux Xubuntu, Mac, Windows 7, FreeBSD, SUSE Linux. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fantasy, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, nature - příroda, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, ptáci, flóra, stromy, zvířata, free wallpapers, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, Rally, závody aut. Dostupná rozlišení jsou 800x600, 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, 1600x2560, 1440x900, 1366x768, 1536x2048, 3200x1200, 1440x960, 1152x864, 2560x2048, 1920x1280, 2560x1440, 640x480, 1280x854 atd.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Deskovky, Oddechové hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, online html5 hry, Vaření a smažení, Adventury, Akční gamesky, Logické hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Oblíkačky, Barbie hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, internet, zločin a právo, chemie, hardware, školství, cestování, různé, rostliny, počítače, matematika, sport, lékařství a medicína, literatura, český jazyk, nástroje, náboženství a křesťanství, příroda, nápoje, účetnictví, psychologie, jídlo, fyzika, nemoce atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Výroky, aforismy, moudra, moudrosti, přísloví, bonmoty, hlášky

Citáty slavných osobností, Výroky, aforismy, moudra, moudrosti, přísloví, bonmoty, hlášky, z kategorií citáty o člověku, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o manželství, přísloví o naději od různých známých osobností.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Klíčová slova: tipy, Hry pro nejmenší online, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Wayne Mark Rooney - anglický fotbalista, volný čas, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, počítače, Liverpool Football Club angielski klub piłkarski, Obrázky, kliparty, Stručný encyklopedický slovník, Nejhranější online hry zdarma, zdarma

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Síť, zábava, důležité informace

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Fórky, vtípky, vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtípky, vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Frky ze života, O Windows, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O mužích, O škole, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Poker card game, Biografie slavných osobností, A, pro děti, Free software, Přehled souborových přípon, Online hry zdarma, Státní prapory států světa

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Sportovní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Oddechové, Závodní, Pro dívky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Vánoční online hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Sportovní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Strategie, Oddechové, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Závodní a podobně.

Informace, zábava, důležité informace

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, V, Vánoční web, Webové online testy zdarma, humor, Sexy Erika Eleniak, Kliparty zdarma ke stažení, weby, Městské a obecní prapory obcí ČR, zajímavosti, R, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Thierry Henry, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nebezpečný walkman: Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Další odkazy:

Maria Sharapova
Fotogalerie modelky Eri Aikawa
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky k vytisknutí
Tapety pro Windows
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vlajka Anguilly
Doporučené internetové odkazy
Visit New York city
Odkazy nejen na naše partnerské weby
British Virgin Islands
Tým NHL Tampa Bay Lightning
Naše tipy na užitečné weby
Paris Saint-Germain PSG
Cestovatelské stránky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.