Partnerské weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, náboženství, ženy a dívky, muži, mapy, ovoce, přístroje, nástroje a přístroje, láska, osobnosti a lidé, halloween, hmyz, jídlo a nápoje, auta, dopravní prostředky, rostliny, stavby, zvířata, zelenina, sport, věda, ptáci, smajlíci a emotikony atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Bonmoty, motta, výroky, moudrosti, aforismy, úsloví, hlášky

Citáty slavných, Bonmoty, motta, výroky, moudrosti, aforismy, úsloví, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o člověku, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Wallpapers na plochu počítače, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkaz, Alyson Hannigan celebrity, zdroje informací, Životopisy slavných osobností, doporučujeme, Ekonomie, Karl Marx, kuriozity, Kliparty pro dokumenty, Online web Hry zdarma bez registrace, Superhry a hry online zdarma

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, v čem spustit, jak převést, jak otevřít, čím prohlížet, jak importovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak konvertovat následující typy souborů: konfigurační soubory, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, systémové soubory, obrazy disků, internet a web, komprimace dat apod.

Hlášky, bonmoty, přísloví, moudra, výroky, motta, moudrosti

Citáty slavných osobností, Hlášky, bonmoty, přísloví, moudra, výroky, motta, moudrosti, . V této rozsáhlé kolekci naleznete moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o víře od různých známých osobností.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Akční hry, Střílečky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Pro dívky, Relaxační hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Sportovní hry, Adventury, Karetní hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Vánoční online hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Klasické, Oddechové, Velikonoční hry, Strategie, Závodní a podobně.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:Hry pro nejmenší děti online zdarma, humor, pro děti, Dopravní značení, Lucy Liu sexy photos, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, Sexy Shiri Appleby, školství, odkazy, Seznam vlajek amerických států

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: výukové pomůcky, K, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázek koš s vajíčky, V, Obrázky vlajek měst ČR, webovky, Rolet kasino dan judi, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky států USA, pro dospělé, Pozadí na plochu PC

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země východní Asie apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: internetové stránky, Online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Doprava při cestování, Seznam přípon a koncovek souborů, počítače, volný čas, Chicago city, zábava, Online adventní magazín, cestování

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmelí, LED svíčky, Dárky, Text, Vánoční kaktus, Štědrý den, Adventní svícen, bezlepkové cukroví, Vánoční svařák, Hostina, Přání, Plocha, Popelka, Windows, Vosí hnízda, Koleda, Keramika, Adventní neděle, Advent, K Vytištění, Adventní kalendář, Vánoční svícen, Cesmína, Adventní trhy, Osvětlení do oken, Tisk, Dia, Rostliny, Strom, Vánoční stromeček, Blahopřání apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, náboženství, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, auta, nápoje, mapy, ptáci, zelenina, stavby, láska, ovoce, smajlíci a emotikony, hmyz, symboly, zvířata, věda, rostliny, jídlo a nápoje, květiny, Vánoce a Advent, sport atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching, hudební zkratky, měny, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, státy usa, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, země EU, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: multimédia, Super online kvízy, Super online hry zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, hyperlinky, Biografie Zhang Ziyi, Onlinovky zdarma, B, internet, zadarmo, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Arsenal F.C., 7

Několik fórů na závěr. Vtip Papír: „Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Online tetris hry zdarma
Jamaica
Odkazy na zajímavé weby
Biografie Jennifer Lawrence
Obrázek Sexy oči
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Přání, mms, obrázky, básničky, texty k jmeninám
Zajímavé webové stránky
Vlajky zemí Blízkého východu
Chelsea Football FC
Doporučené odkazy
Mamiko Tayama sexy fotky
Il poker online

Děkujeme vám za vaši návštěvu.